Konsultimet

– Nese je person privat kliko ketu.

– Nese je organizate joqeveritare apo  shoqate kliko ketu.

– Nese je kompani afariste kliko ketu.

– Nese je kompani afariste ne Evrope kliko ketu

ANEWBORN_______________________________________________________
çfare thojne te tjeret:

“Ky seminar beri te mundshme dhe me te lehte perceptimin tim personal rreth sfidave jetesore, ballafaqimin me llojet e ndryshme te personaliteteve te cilat mund te jene prezente tash apo ne te ardhmen ne mua.
Ajo qe me beri pershtypje dhe mendoj se do te me ndihmoj ne te ardhmen eshte se depresioni apo gjendja depresive nuk eshte semundje per gjendje normale e te gjithe neve”, B.B Gjakove, Shkurt 2013

__________________________
“Diten e sotme do ta cilesoja si dhurate te çmuar nga Perendia. Eshte hyjnore t’i ndihmosh te tjeret ne rrugen e perndritjes- Ne sot e beme hapin e pare.
Komunikimi juaj eshte per çdo lavdate pa asnje barriere. Shpresoj te takohemi perseri ne keso ligjeratash.
Ju falemnderit shume Elvira qe na ndihmoni ne rrugen e rritjes sone shpirterore.” E.Z, Prishtine 2013.

Arian

Pershendetje quhem Arian Bugari jam nga Rahoveci , e kam nje ender qe shum koh po mundohem te realizoj, ne krijimin e nje biznesi te ri .
Kam perfunduar studime postdiplomike ne Universitetin Bujqesor te Tiranes.
desha te mar ma shum informata a mund te me ndohmoni ne realizimin e endres sime.
Mirupafshim Arian Bugari

Elvira

Pershendetje Arian,

Te uroj suksese ne biznesin tend te ri. A mundesh me qene me shume specifik se cfare keshilla te duhen? Biznesi eshte nje teme e gjere me plot momente te rendesishme si psh. hulumtimi i tregut, marketingu (kjo eshte nje teme ne vete qe eshte e gjere), si e ben kete, kujt i drejtohesh dhe si i drejtohesh, shitja e produktit/sherbimit, cfare te ben ty unik ne treg etj etj.
Me shkruaj me pytje specifike direkt tek elvira@lookfeeldogood.com

negjmije

Pershendetje=) Une jom Negjmije Hajra vi nga mitrovica veq jetoj ne suvedi/Markaryd.

Ne moshen 28 vjeqare e kam fituar psoriasen. I kom 3 lloje psoriasiés. gjithqka kam provu po kurgja nuk um ka ndihmue. Kisha pas deshir me kontaktu me ty ne telefon. Numri jem eshte 0707309462, nese mundesh mem thirr ja une ty te thirri.

Si do te kontaktoj une ty?

pershendetje nga Negjmije hajra

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.