Per ty qe ke nevoje te konsultohesh

Per ty qe ke nevoje te konsultohesh

Nese e ndin qe ke nevoje per keshilla/seanca atehere i ofroj keto keshilla:

•Keshilla se si me u liru nga ankthi,  depresioni dhe stresi emocional
• Nevoje te konsultohesh per nivelet ushqyese ne trup, ne rast ekzemesh ne trup apo ndonje mungese vitamini/mineral

* Konsultime mbi zvogelim apo rritje te peshes

• Kur ke probleme ne relacion,

• dhe ne shendet ne pergjithesi

Metoda e punes:
Per t’u liruar nga ankthi dhe depresioni per fillim i sygjeroj tri seanca.
Nje seance zgjat nje ore dhe takimet behen nje here ne jave. Procesi i punes eshte dmth. tri jave. Ne seancen e pare zakonisht e krijoj nje relacion me ty dhe e gjej burrimin/shkakun e problemit tend. Ne seancen e dyte dhe te treten punoj me lirimin e problemit.

Nese je ne ankth dhe depresion te thelle, procesi i punes zgjat disa jave.
Mjetet e punes qe punojme se bashku gjate seancave dhe kur ti punon vet gjate javeve kur nuk me takon mua jane: meditimet, metoda e EFT.se, Afirmacionet ne format texti apo mp3.
Materialet e mia te punes pra, mund t’i lexosh, degjosh dhe t’i shiqosh.

Nese ke ankth apo depresion ti duhesh gjithsesi me i liru ato nga trupi yt, sepse nese ato nuk lirohen gjate nje periudhe te gjate do te shkaktojne semundje tjera fizike.
Pasi qe sot e dijme se mundemi me u liru nga gjendja negative ne menyre natyrore atehere mos prit.
Nuk ja vlen me jetu ne frike konstante, pa gjume, ne izolim, pa e shiju ushqimin, pa e ndi dashurine e femijve apo familjes dhe ne frike se do te vdes ti apo dikush qe ti e don.

Me lejo te ndihmoj!

A e meriton edhe ti me shiju jeten ne liri dhe paqe shpirterore?


Seancat i bej online me kamere, nepermes viberit, whassup apo Skype-it.

Cmimi:
Nese jeton ne Kosove, Shqiperi apo Maqedoni: 50€/ora. Ne kete cmim perfshihen dhe tri meditime dhe afirmime qe te ndihmojne gjate procesit. Per tri seqnca cmimi eshte 120€.


Ne qofte se jeton ne shtetet tjera Perendimore, cmimi eshte 100€/ora dhe tri seqnca 250. dhe pagesa behet nepermes PayPal-it apo xjirollogarise time ne Suedi.

Pagesa nga Kosova dhe trojet tona behet ne  xhirollogari te dhene pas marrveshjes.

Mund te me kontaktosh ne email (me poshte), ne Facebook apo ne Instagram ne emrin tim Elvira Haxhiaga.
elvira@lookfeeldogood.com

Elvira

I nderuar Fatlum, ju pergjigjem emailave urgjente dhe personave qe me te vertete deshirojne ndryshime.
Emailat me oferta qe me dhurojne bakshish dhe qe perceptohen si shaka nga ana ime per nje program dhe materiale qe kane vlere jane me poshte listes sime se prioritetit.
Shpresoj per mirekuptim!

valon

pershendetje elvira si mundem te kontakoj live per mes telit apo skype se me duhet .urgjent nje kontakt me ty ..per qeshtje ndime dhe bashkpunimi .

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.