Java spirituale me Elviren

Java spirituale me Elviren

Mire se vjen tek kjo faqe!

Te jesh spiritual sipas meje do te thote te jesh e/i vetedijshem dhe non stop ne kontakt me fuqine krijuese. Per te arrit te kjo gjendje duhet pune me ushtru mendjen dhe pastru emocionet negative.

Ma lehte eshte mos me mendu fare, se sa me mendu pozitivisht, kur je e/i rrethuar me negativitet cdo dite, dite e nate.

JAVASPIRITUALE

Gjate javes se ardhshme do t’ju ofroj lexuesve te buletinit keshilla se si te arrijne ne gjendje te mire dhe te shendetshme qe qon drejt spiritualizmit dhe perndritjes. Kete deshiroj t’a ofroj edhe ty.

Regjistrohu edhe ti ne formularin me poshte per te pranuar nje keshille mbi meditimin cdo dite, shtate dite me radhe!
Pasi te jesh regjistruar, hyn ne emailin tend dhe aty te pret nje dhurate nga une!
Mire mbetsh!

Nese je regjistruar tek buletini atehere kliko ketu per te dal tek faqja me artikuj mbi shendetin dhe karieren.

 

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.