Muaji i Vitalitetit në Gjakove

Muaji i Vitalitetit në Gjakove

Nëse jeton në Gjakove apo afer Gjakoves do te kesh mundesi te besh dicka extra per shendetin dhe veten tende.
Te studioja e Aerobise dhe Fitnesit ekspertja e edukates fizike z. Vjollca Kuqi ofron tretmane me oferta speciale gjetë këtij muaji
Kjo ofert vlen për ty që dëshiron ta fitosh peshen dhe perimetrin e duhur ne trup.
Vjollca ofron gjithashtu tretmane të reduktimit dhe eliminimit të celulitave ne trup.

Kontaktoje Vjollcen për më shumë info.

Skärmavbild 2014-12-08 kl. 23.33.36

Per me shume per punen e Vjollces kliko ketu.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.