Seminaret e Elvires – Cka thojne te tjeret…

Pse te tjeret?

Seminaret fuqizuese per mua jane nje ushqim shpirteror dhe mental. Cdo here pas cdo eventi inspirues une e ndi gjallerine ne trupin tim. Ndihem plot energji dhe pertrirje mentale.
Prandaj kete mundohem ta bej edhe une me seminaret, ligjeratet, punetorit dhe audiencen time.

Kam princip qe cdo here pas cdo eventi, seminari apo workshopi t’i marr pershtypjet e publikut.

Kete e bej per ata dhe per mua.
Per publikun sepse e di qe kur te shkruan me dore ne flete, jo vetem qe shprehjet te vijne me lehte por edhe e aktivizon nje pjese te trurit kur te shkruan. Kete e rekomendoj shume here!

Per mua sepse kam deshire te kem dokumentacion sepse e di qe referencat jane me te fuqishme se cdo dokument tjeter! Pastaj eshte nje kenaqesi t’i lexosh pershtypjet pozitive te njerezve. Kjo me motivon te punoj dhe kontriboj edhe me shume!

Me poshte vijojne vetem disa nga referencat e audineces time ne seminaret e kaluara ne Prishtine dhe Gjakove…

    Seminari ne Prishtine, kemi folur per emocionet, energjine e stagnuar dhe ketu e demonstroj tekniken e EFT-se se bashku me nje pjesemarrese.
Seminari ne Prishtine, kemi folur per emocionet, energjine e stagnuar dhe ketu e demonstroj tekniken e EFT-se se bashku me nje pjesemarrese.

Fjalet e fuqishme

“Nje seminar qe do ngelet gjithmone ne kujtimet e mia. Nje ligjerate  e mahnitshme nga ju e nderuar. Temat jane shume te qelluara, ndihem komplet nje Jehone tjeter e mushur plot energji, vullnet, dashuri e gezim. Jam e sigurt qe ky seminar do te me ndihmoje ne te ardhmen time si familiare, shoqerore po ashtu edhe ne biznesin tim”,  J.Sh, JehonaEventAgency

***
“Seminari i sotshem me ndihmoi me shume gjera, por rendesiia e tij me e madhe ishte fakti se gjate workshopit une kuptova qellimin tim ne jete, qe e kam kerkuar prej disa kohesh”, Diola.

***
“Diten e sotme do te cilesoja si nje dhurate te cmuar nga Perendia. Eshte hyjnore t’i ndihmosh ne rrugen perndriutjes. Komunikimi ishte per cdi lavdate pa asnje barriere”, Eminja

***
“Kjo ligjerate ka qene e mahnitshme. Une personalisht pritja krejtesisht dicka ndryshe dhe ketu ne Hotel Prishtina mesova nga ju znj. Elvira shume gjera qe nuk i kisha menduar kurre ne keto vite qe kane kaluar deri me tani”, Jetoni

***
“Kam lexuar mjaft libra te zhanrit psikologjik, te them te verteten mendova se nuk do te degjoj dicka te re. Megjithate e verejta dallimin. E para: Energjia juaj e nderuar Elvira, pastaj zeri juaj, shikimi i ngrohte, vetebesimi dhe sinqeriteti me bene te ndjehem mire dhe ngadal u miqesova me ju edhe pse ju takova per here te pare. Mesova gjera qe nuk kam lexuar me pare”. Merita Shasivari

***
“Deshira ime kishte qene qe keto mendime pozitive te degjohen me teper nga ne, sidomos populli yne qe gjendet me teper ne gjendje depresive. Faleminderit znj. Elvira per keto fjale te mrekullueshme qe i ndave me ne” Ledri Duraku

***

“Kur erdha isha pak e lodhur dhe me emocione, ndoshta nga koha shume e keqe. Gjate ndegjimit te seminarit tuaj dhe komunikimit fillova me u relaksu. Gjate meditimit fillova te lirohna krejtesisht nga emocionet. Te falemnderit Elvira. ” Valbona Xerxa

***

Per seminarin e radhes me daten 31/8, shiqoje ftesen me poshte dhe konfirmoje ardhjen tende sa me shpejt qe mundesh. Nuk ja vlen mos me ardh!
Nese ke mundeis dhe kohe, nese e respekton dhe e vlereson veten ti do te vish gjithsesi!
elvira@lookfeeldogood.com
SEMINARI31gusht_Fotor

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.